Pirmdiena, 2024. gada 22. jūlijs

Vārda diena: Marija, Marika, Marina

Latvijas Sabiedriskie Mediji

Preses relīzes

Tuvojas LR2 "Muzikālās bankas" apbalvošanas ceremonija

Šo sestdien, 21. janvārī, Olimpiskajā centrā „Ventspils” notiks Latvijas Radio 2 pop dziesmu aptaujas „Muzikālā Banka 2016” apbalvošanas ceremonija. Pasākuma tiešraidi jau no plkst.19:00 varēs vienlaicīgi dzirdēt Latvijas Radio 2 vērot LTV 1.  Visi finālisti uzstāsies koncerta pirmajā daļā, un pēc tam tiks izsludināts telefonbalsojums, kam piederēs 50% tiesību izmainīt gada vērtīgāko dziesmu secību.

Koncertšova otrajā daļā ar īpaši ceremonijai gatavotiem priekšnesumiem uzstāsies „Muzikālās Bankas” eksperti – Boriss Rezņiks, Viktors Lapčenoks, Mārtiņš Brauns, Uldis Marhilevičs, Jānis Lūsēns, Jānis Apeinis, Mārcis Auziņš, Dināra Rudāne, Ozols, Normunds Rutulis un citi.

Lai aktivizētu klātesošo skatītāju līdzdalību, visi koncerta apmeklētāji piedalīsies zibakcijā, un tiek aicināti ņemt līdzi atslēgas, ar kurām simboliski tiks atslēgts Muzikālās bankas seifs.

Aptaujas noslēguma ceremonija Ventspilī jau ierasti notiks krāšņi un iespaidīgi. Vizuālās idejas pamatā ir kontrasti, kas atainosies gan scenogrāfijā un tērpos, gan caurvijoties pasākuma norisē. Pirmā daļa tiks veidota melnbaltajā stilistikā, otrā daļa – krāsu pasaule. Lai to paspilgtinātu, vairākiem numuriem piesaistīti laikmetīgās dejas dejotāji  un ritma apvienība „Pulsa efekts”.

Improvizētajā radio studijā, kas šoreiz atradīsies skatītāju zālē, darbosies Baiba Palkavniece, savukārt, uz skatuves pasākumu vadīs atraktīvais aktieris un mūziķis Kristaps Rasims. Visi finālisti saņems mākslinieka Armanda Jēkabsona darinātās piemiņas balvas. Pārsteiguma balvas saņems arī tie mūziķi, kuri būs ieguvuši augstākās atzīmes Muzikālās Bankas ekspertu un pašu Muzikālās  Bankas mūziķu vērtējumos.

Latvijas Radio 2” dziesmu aptaujas „Muzikālā banka” apbalvošanas ceremonija top sadarbībā ar Ventspils pilsētu.